Міський голова швейцарського міста Вігольтінген Франка Буркгардт висловила своє занепокоєння через дії деяких українських біженців. На її думку, багато з них демонструють неповагу і не бажають інтегруватися в швейцарське суспільство.

Про це вона зазначила у своїй колонці для видання SVP.

За словами Буркгардт, в Швейцарії проживає приблизно 70 тисяч українців, а витрати на їхню допомогу лише від федерального уряду досягли 1,25 мільярда франків. Посадовиця підкреслила, що організації, які надають допомогу біженцям, все частіше стикаються із проблемами, які «не спостерігаються з іншими групами біженців».

«Поведінка деяких осіб, які отримали статус захисту S, щодо влади та соціальних служб викликає занепокоєння: неповага, небажання співпрацювати або відсутність наміру інтегруватися і працювати — це не поодинокі випадки. Замість вдячності часто відчувається почуття права на все та споживацька позиція», — зазначає Буркгардт.

Крім цього, вона підкреслила, що труднощі зазвичай не виникають у тих, хто дійсно постраждав від війни: найбільш вимогливими та складними є ті, хто «має тільки український паспорт або походить із менш постраждалих районів».

Іншою проблемою, про яку згадала Буркгардт, є дистанціювання українців від інших біженців, зокрема з Афганістану, оскільки деякі українці не бажають жити разом із ними в гуртожитках.

Водночас посадовиця зауважила, що громада має досить позитивний досвід взаємодії з афганськими біженцями: «Багато з них активно працюють над інтеграцією, вивчають німецьку мову, знаходять роботу і беруть на себе відповідальність. Статус S міг би взяти приклад з цього».

На завершення Буркгардт підкреслила, що Швейцарія «надає захист і підтримку біженцям, а не туристам», а також додала, що ті, хто залишається тут, повинні інтегруватися — «з повагою, відданістю, усвідомлюючи, що допомога не є односторонньою».

Раніше уряд Швейцарії схвалив двосторонню угоду, яка створить правову основу для активної участі швейцарського бізнесу в процесі відновлення України. На даний момент робота з приватним сектором обмежена лише тими швейцарськими компаніями, які вже ведуть бізнес в Україні.

Від admin

З приводу питань по сайту та реклами звертайтесь на info@lybid34.kiev.ua | Увага! Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщений контент на сайті, весь контент було взято з відкритих джерел.