Внаслідок поєднаної ракетно-дронової атаки на Київську область в ніч на середу, 9 липня 2025 року, дві особи отримали травми. Тривога в регіоні тривала більше 7 годин, при цьому під удар потрапили мирні міста та села, зокрема, на Броварщині. На одному з промислових підприємств спалахнули палети, їх ліквідовували рятувальники ДСНС.

Про наслідки атаки в ніч на середу, 9 липня, інформував очільник КОВА Микола Калашник через Telegram-канал. Він зазначив, що ворог здійснив одну з наймасштабніших атак на Київщині за допомогою дронів та ракет. У регіоні діяли сили ППО, деякі ворожі цілі були збиті.

“Нажаль, внаслідок атаки у Броварському районі травмовано дві людини. Жінка 44-х років отримала забій грудної клітини, а чоловік 61 року – гостру реакцію на стрес”, – повідомив керівник військової адміністрації Київщини.

Одній з постраждалих надали медичну допомогу у місцевому лікувальному закладі. Попередньо їй встановили діагноз “закритий перелом”, який, на щастя, не підтвердився, тож жінка продовжить лікування амбулаторно. Літній чоловік отримав всю необхідну допомогу на місці.

Від атаки на Броварщині загорілося підприємство – палають дерев’яні палети. Фото: ДСНС, поліція Київщини

ДСНС України повідомила, що внаслідок атаки спалахнуло промислове підприємство площею 8 тис. кв. м. На даний момент точна інформація про жертв і постраждалих відсутня. Поліція регіону відзначила, що пожежа триває на Броварщині. Судячи за зображеннями, які оприлюднили рятувальники, зранку пожежникам довелося зіткнутися зі справжньою стіною вогню – полум’я від палетів здійнялося на значну висоту.

За словами Калашника, наразі оперативні служби продовжують здійснювати фіксацію наслідків атаки на регіон. Очікується, що більше інформації про інцидент на Київщині з’явиться згодом.

У Білій Церкві збудують житловий масив для маріупольців

Нагадаємо, що раніше Інформатор повідомляв про плани щодо будівництва житлового масиву для переселенців з Маріуполя в Білій Церкві Київської області. Тут зводитимуть два типи житла: муніципальне орендне та таке, що реалізовуватиметься в іпотеку. Будівництво планують провести швидко, з метою завершення проекту за дев’ять місяців.

Також ми повідомляли, що громада села Коржі на Київщині протестує проти намірів щодо будівництва сміттєпереробного заводу. Місцеві жителі стверджують, що влада ігнорує їхні вимоги, бояться екологічних наслідків і вимагають відкритого обговорення проекту. Варто зазначити, що поруч з їхнім населеним пунктом вже діє чотири промислові підприємства, і забруднення навколишнього середовища відчутне навіть без сміттєпереробного заводу.

Від admin

З приводу питань по сайту та реклами звертайтесь на info@lybid34.kiev.ua | Увага! Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщений контент на сайті, весь контент було взято з відкритих джерел.