Станом на 16:00 уже відомо про 24 осіб, що постраждали внаслідок подій. Один чоловік звернувся за медичною допомогою.
Цю інформацію надав очільник КМВА Тимур Ткаченко.
У столиці продовжуються аварійно-рятувальні роботи.
На місцях російської атаки працює більше 350 рятувальників, піротехніків, кінологів, верхолазів та понад 80 одиниць техніки від ДСНС, включаючи важкі інженерні машини для розбору конструкцій пошкоджених будівель.
Крім того, на локації займаються комунальні служби столиці. В роботах беруть участь підрозділи КК «Київавтодор», у тому числі 25 працівників із КП ШЕУ районів, КП ШЕУ «Магістраль» та КП «Київавтошляхміст». Всього залучено 17 одиниць техніки: вантажівки, трактори, екскаватори, навантажувачі, пилососи та поливомийні машини.
Комунальні підприємства займаються прибиранням і демонтажем пошкоджених елементів інфраструктури. Роботи тривають у Печерському, Подільському, Солом’янському та Шевченківському районах.
Оперативні підрозділи комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку» з ночі оглядають місця влучань та демонтують аварійні будівельні конструкції пошкоджених будинків і приміщень. Наразі робота ведеться у Шевченківському та Солом’янському районах: залучено 17 рятувальників та 4 одиниці техніки КАРС.
Активно задіяні понад 200 працівників керуючих компаній: двірники, покрівельники, інженери, ремонтники. Для виконання робіт було залучено близько 20 одиниць техніки – автовишки, самоскиди тощо. Керуючі компанії діють у режимі взаємної підтримки, спрямовуючи зусилля на локації, які зазнали найбільших руйнувань, де зараз терміново потрібна допомога. Найбільші руйнування наразі спостерігаються в Шевченківському районі.
Фахівці КП «Центр організації дорожнього руху» зафіксували пошкодження світлофорних об’єктів на вул. Академіка Заболотного та на перехресті бульв. Вацлава Гавела з вул. Машинобудівною. Світлофори там тимчасово не функціонують, на місці працюють ремонтні бригади.
Завдяки обстрілу також постраждала контактна мережа електротранспорту на п’яти локаціях. Для ліквідації наслідків працювали 5 одиниць спецтехніки та 8 електромонтерів КП «Київпастранс». Наразі всі пошкодження усунені, триває обстеження зупинкових комплексів.
На одному з виходів зі ст. м. «Почайна» було пошкоджене вітражне скло. Працівники метрополітену швидко все прибрали. На діяльність станції це не вплинуло: графік руху та режим роботи залишаються без змін.
Унаслідок чергового ворожого обстрілу столиці 10 липня були пошкоджені будинки, приміщення та об’єкти транспортної інфраструктури у різних районах міста. Комунальні служби швидко відновлюють благоустрій.