Оцифрування паперових трудових книжок у столиці активно продовжується. Головне управління ПФУ в Києві реалізує цифрові рішення для збереження інформації про трудовий стаж киян, що особливо важливо під час повномасштабної війни. Як роботодавці, так і мешканці Києва активно користуються цією можливістю.

З моменту запуску ініціативи, до столичного управління ПФУ надійшло більше 1 мільйона запитів на сканкопії документів про трудову діяльність. Як зазначили у Головному управлінні Пенсійного фонду Києва, станом на червень 2025 року було оцифровано 990 тисяч трудових книжок застрахованих осіб. Кияни в основному використовують онлайн-сервіси: з 22,4 тисячі запитів у травні 95,5% були подані через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду.

У процесі цифровізації активно беруть участь як підприємства, так і самі працівники. Роботодавці Києва вже надіслали понад 821 тисячу трудових книжок, що складає 41,5% від загальної кількості найманих осіб. Додатково ще 87,4 тисячі книжок подали самі кияни через свої особисті кабінети.

Щоб подання документів пройшло успішно, працівникам рекомендується перевірити титульний аркуш трудової книжки. Він повинен містити всі необхідні дані: ім’я, прізвище, по батькові, дату народження, підписи працівника та відповідної особи, а також печатку установи, що видала книжку. У разі виявлення помилок у персональних даних їх можна виправити на останньому місці роботи або в судовому порядку. Столичне управління ПФУ закликає всіх охочих користуватися електронними сервісами, які спрощують доступ до даних про трудовий стаж та забезпечують їх збереження.

На “Куражі” в Києві вперше облаштують зону відпочинку для людей похилого віку

Як повідомляв Інформатор, 12 і 13 липня в столиці пройде фестиваль “Кураж”, який вперше запрошує людей поважного віку не лише комфортно відпочити, а й відчути себе частиною спільноти. Цього року на фестивалі команда благодійного фонду “Юліні бабусі”, заснованого радіоведучою Юлією Карповою, створить зону відпочинку для людей похилого віку. На локації будуть настільні ігри, чаювання й приємні бесіди, фотозона “Все таке знайоме”, збір висловів і фраз від старшого покоління, обговорення молодіжних тем без осуду та, звісно, благодійний збір на підтримку підопічних фонду.

Також ми повідомляли про те, що у Києві певні категорії населення, серед яких пенсіонери, можуть користуватися таксі за кошти міського бюджету. Загалом на рік можна “наїздити” до 124 годин з комфортом, що є більш ніж достатнім для потреб людей з обмеженою мобільністю. Щоб скористатися послугами таксомоторів, слід заповнити низку документів та отримати від міської влади спеціальний дозвіл.

Від admin

З приводу питань по сайту та реклами звертайтесь на info@lybid34.kiev.ua | Увага! Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщений контент на сайті, весь контент було взято з відкритих джерел.