У цьому місці можна розмістити дві автівки, насолоджуватися грою на барабанах вночі, слухати гучну музику, не турбуючи сусідів і не чути їх. Кияни дедалі активніше інвестують у паркінги, обираючи варіанти “два в одному”. Таким чином, ринок нерухомості переходить до нового формату — житло над гаражем.

На фоні зростання цін на нерухомість у з умовах зменшення платоспроможності та нестачі паркомісць у Києві з’явився незвичний формат. Це двоповерхові гаражі, які оснащені повноцінними житловими або робочими зонами на другому поверсі. Варіанти дуже різноманітні: або старі гаражні кооперативи, які власники переобладнали під свої потреби, або новобудови, що відразу позиціонуються як універсальні простори для майстерні, студії, житла чи офісу, з власним “паркінгом”.

Безумовно, “хіт” продажів — це двоповерховий гараж площею 75 кв. м у Голосіївському районі. Недавнє оголошення про його продаж за 35 тисяч доларів стало відомим на спеціалізованих порталах. Автор описує об’єкт як “мачохлопчачу-кайфохату”, і з цим важко не погодитися.


Оголошення починається зі слів “Продаю мрію”, і з цим, напевно, погодиться багато чоловіків

Це місце, де можна шуміти, відпочивати, жити або працювати, а також завжди мати під рукою свій “залізний кінь”. Внутрішній простір вже має ремонт, включає кухню, санвузол, бойлер, пральну машину, холодильник, ліжко, комод, столи і навіть барабанну установку. На першому рівні розміщуються дві автівки, під яким є глибокий підвал, а на верху — вихід на укріплені дахи сусідніх гаражів, які слугують веранду.

Ще один варіант — новий проект у Софіївській Борщагівці, де на території кооперативу “Авто-Сіті” зводять 60 однотипних гаражних боксів з цегли. Кожен має площу 70 кв. м, окрему ділянку, два поверхи та право власності. Перший рівень призначений для автомобіля або вхідної зони, другий — вільний простір зі світлом і вікнами, який можна використовувати як житло чи офіс. Цінова категорія починається з 23 тисяч доларів, будівництво планується завершити до кінця 2025 року, але шість боксів вже завершено.

паркинг 2
До кінця 2025 року таких боксів “два в одному” в Софіївській Борщагівці з’явиться вже 60

Такі обʼєкти стають все більш популярними серед чоловіків, які шукають “особисту територію” для свого хобі, автомобілів, тиші і незалежного побуту. Площа в 70-75 кв. м відповідає характеристикам типової радянської “двушки”, але за таку ціну придбати її зараз практично неможливо. Більше того, це ідеальний варіант для усамітнення й приватності.

У Київраді пригрозили відповідальністю господарям підземних паркінгів

Як повідомляє Інформатор, на фоні наростаючих російських атак у Києві загострилася дискусія щодо дефіциту бомбосховищ. Київська міська державна адміністрація закликає власників паркінгів перетворити їх на укриття. Проте кияни під час ворожих атак можуть скористатися підземними стоянками тільки в разі, якщо ті належать до фонду захисних споруд. Навіть якщо паркінг повністю відповідає вимогам укриття, місто не має права включати його до списку захисних споруд без згоди власника. Тому КМДА наразі закликає балансоутримувачів подавати заявки, після чого буде проведена перевірка, і за умови відповідності вимогам безпеки приміщення можуть бути додані до міської мапи укриттів. Якщо ж власник цього не зробить, він не зобов’язаний пропускати людей під час тривоги.

Також ми повідомляли, що після чергових масованих повітряних атак 17 та 23 червня мешканці столиці залишали відкриті звернення до голови КМВА Тимура Ткаченка в соціальних мережах. Він ще на початку 2025 року обіцяв зробити укриття одним з пріоритетів своєї роботи, а також критикував міську владу за повільну реакцію. Однак поки що, замість нових сховищ, кияни отримують інформаційні кампанії. І, як зазначають самі жителі, цього явно недостатньо — адже в умовах війни важливі не лише гасла, а й двері, які гарантовано відкриються під час тривоги.

Від admin

З приводу питань по сайту та реклами звертайтесь на info@lybid34.kiev.ua | Увага! Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщений контент на сайті, весь контент було взято з відкритих джерел.