Згідно з інформацією генпрокурора Руслана Кравченка, обшуки у співробітників Національного антикорупційного бюро були проведені в понеділок не лише у рамках розслідувань ДТП та російського впливу, а також в справах, пов’язаних з легалізацією доходів і незаконним збагаченням.

Про це повідомив Кравченко під час брифінгу, із посиланням на “Укрінформ“.

Обшуки стосувалися трьох осіб, які є учасниками кримінальних проваджень, пов’язаних з легалізацією доходів та незаконним збагаченням. На даний момент недостатньо доказів для оголошення підозри (цим особам – ред.), ми вивчаємо матеріали, отримані під час обшуку. Правова оцінка буде надана пізніше“, – зазначив Кравченко.

Генпрокурор також прокоментував справи, що стосуються ДТП, в яких задіяні працівники НАБУ.

Стосовно ДТП – я прийшов, і побачив, що деякі провадження вже рік лежать з проведеними експертизами та допитаними свідками; у нас є потерпілі без внутрішніх органів, у деяких – інші ушкодження… Це життя, так буває, кожен з нас може потрапити у ДТП з наслідками для здоров’я інших. Не дай Бог, до смерті. Це життя. Але перед законом усі рівні“, – заявив генпрокурор.

У якості прикладу, очільник ОГП навів ситуацію, коли нещодавно працівник прокуратури збив людину на смерть, і він звернувся до суду: “людина, яка вбила, повинна бути покарана”.

Також у нас були обшуки у двох детективів, які, згідно з отриманими доказами, могли супроводжувати Боголюбова під час його виїзду за межі України. Сьогодні ми з Василем Васильовичем (Малюком, головою Служби безпеки України – ред.) обговорили, що правова оцінка ще не зроблена, ми перевіряємо, чи це випадковість, чи ні“, – зазначив генпрокурор.

За його словами, наразі є дані про те, що ці детективи, можливо, супроводжували бізнесмена Геннадія Боголюбова, а також інформація, що вони могли бути у відрядженні.

Ми підходимо до цього питання об’єктивно, і я кажу відкрито, що правова оцінка ще не надана, та немає конкретних доказів, щоб можна було остаточно визначитися з цим“, – підсумував Кравченко.

Нагадаємо, що Верховна Рада 22 липня прийняла в цілому законопроєкт №12414, який суттєво розширює повноваження Генерального прокурора над НАБУ та САП. Експерти та антикорупційні організації попереджають про загрозу втрати незалежності ключових інституцій у боротьбі з корупцією.

Від admin

З приводу питань по сайту та реклами звертайтесь на info@lybid34.kiev.ua | Увага! Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщений контент на сайті, весь контент було взято з відкритих джерел.