У Києві зоозахисники рятують лисенят, які отримали серйозні травми. Одне з цих миловидних створінь було привезено до столиці з харківської служби порятунку тварин Animal Rescue Kharkiv. Інше ж – з місцевостей, які розташовані неподалік від зони активних бойових дій (точна локація не розголошується). Як стверджують активісти, корінь проблеми криється у байдужості суспільства — головному ворогу лисиць в природному середовищі.
Про приїзд лисеняти з Харківщини повідомили в столичному Центрі порятунку диких тварин Wild Animals Rescue Center. Тут зазначили, що тварину перевезли з харківської служби допомоги тваринам, і що вона потрапила до їх клініки у вкрай тяжкому стані з переломом шийки стегна.
“Лікарі надали всі необхідні медичні послуги, після чого волонтери привезли малюка до нас для подальшого лікування та реабілітації. Ми вже неодноразово стикалися з подібними випадками, але кожен з них — унікальний”, – діляться зоозахисники з Києва.
Ще одне малюня, на цей раз з зони бойових дій, кияни намагаються врятувати від контузії. Маленьке лисеня, як повідомляють, має проблеми з координацією, оскільки його доставили до столиці з гарячої точки. Проте, лікування, яке вже пройшло, показало позитивні результати.
“Увага, лікування та спокій роблять свою справу: лису стає ліпше з кожним днем, і ми щасливі бачити прогрес у його стані. Але попереду ще чекає тривала реабілітація”, – наголошують у Wild Animals Rescue Center.
Ветеринарам вдалося врятувати лапку лисеняти, котре потрапило в капкан на Київщині
Нагадаємо, в квітні Інформатор повідомляв про лисеня, яке стало жертвою капкана в одному з сіл Броварського району на Київщині. Пастку установив, ймовірно, місцевий браконьєр на покинутій приватній території. Волонтери стали на захист тварини, зазначаючи, що, ймовірно, малюкові не вдалося б врятувати лапку, травмовану металевими частинами: тепер цей лисеня не зможе повернутися до своєї дикий природі.
Проте, згодом ми отримали новину, що лапку вдасться врятувати. Спочатку ветеринари розглядали можливість ампутації, але проведена операція разом із ретельною діагностикою подарувала шанс на порятунок. Це сталося завдяки зусиллям великої кількості людей і одного вельми наполегливого маленького хижака.