Франція закликає керівництво Європейського Союзу посилити тиск на Сполучені Штати в рамках торговельних переговорів щодо введення нових мит. Париж підкреслює, що європейські переговорники повинні бути готові до рішучих дій у випадку, якщо США не погодяться на прийнятні умови.

Про це повідомляє «Politico».

Згідно з інформацією видання, французький уряд переконаний, що Єврокомісія повинна «чітко дати зрозуміти, що готова натиснути кнопку», якщо Дональд Трамп, який може знову стати президентом США, відмовиться від вигідних для ЄС торговельних умов.

Анонімний французький чиновник зазначив, що Європейська комісія повинна усвідомити, що має справу із союзником, який «нагнітає напругу в торговій війні, розв’язаній ним самим». Співрозмовник видання наголосив, що це «викликало у нас необхідність підняти голос і попросити комісію проявити рішучість».

Вимоги французького уряду ілюструють істотний тиск, з яким стикаються уряди європейських країн, намагаючись впоратися з рішеннями президента США Дональда Трампа, які підривають глобальні торговельні традиції.

Французькі посадовці, які спілкувались із журналістами, акцентували увагу на тому, що не критикують Брюссель за його поточну переговорну позицію. Проте Франція вважає, що ЄС зараз має зайняти більш жорстку позицію, оскільки поступки можуть ослабити Європу та підірвати можливості для досягнення вигідних угод.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив про введення 30% тарифів на імпорт товарів з Мексики та Європейського Союзу. Нові мита набудуть чинності 1 серпня.

Пізніше президент Франції, а також прем’єри Іспанії, Ірландії та Швеції висловили своє рішуче несхвалення оголошеним США 30-відсотковим тарифам на імпортовані з ЄС товари, які вступлять в силу 1 серпня. Лідери наголошують на важливості рішучої реакції Єврокомісії та готовності до контрзаходів, якщо переговори не призведуть до результату.

Від admin

З приводу питань по сайту та реклами звертайтесь на info@lybid34.kiev.ua | Увага! Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщений контент на сайті, весь контент було взято з відкритих джерел.