У команді керівника КМВА Тимура Ткаченка є кілька осіб, присутність яких викликає подив. Їхні імена були згадані ще в розслідуванні Bihus.info на початку червня – у центрі уваги тоді опинилися перший заступник Микола Швець з кримінальною справою та Андрій Андрєєв, колишній депутат Київради. Проте на Влада Зейкана, юного випускника з Мукачевого, ніхто не звернув уваги. Інформатор заповнив цю прогалину.
Отже, про Владислава Зейкана, молодого чоловіка із Закарпаття, вперше згадали в розслідуванні Bihus.info на початку червня. Інформатор з’ясував, що він проживає в Києві лише кілька років, але вже встиг розпочати кілька кар’єр. Владислав закінчив школу в Мукачевому у 2021 році і став “Insta-королем” цього міста завдяки своїм емоційним фотографіям. Після цього він приїхав до Києва та вступив до КНУ ім. Т. Шевченка, де почав шукати підробіток і знайшов кілька можливостей.
Менше ніж два роки тому Владислав Зейкан працював рієлтором, тобто, спеціалістом із продажу нерухомості, як він сам зазначав на сайті проєкту “Rieltor” від ЛУН. Наразі його профіль на сайті активний, але немає жодного активного оголошення, а востаннє він відвідував сайт 1 рік та 11 місяців тому. Він зазначав, що має 6 років досвіду, а із цим сайтом співпрацював впродовж року. Зауважте: аби мати такий досвід, юний Зейкан мав би почати працювати приблизно у 13-14 років, отже, він трохи “підкрутив” цифри.
Також він намагався знайти роботу репетитором з історії України для випускників, наприклад, для підготовки до НМТ. Він встановив тариф на рівні 400 грн за годину та вказав, що є “випускником” КНУ ім. Тараса Шевченка, хоча, зважаючи на його вік, скоріше є студентом. Він також заявив, що має досвід роботи в декілька років. Однак його оголошення, розміщені на сайті Buki, ймовірно, були видалені, коли він знайшов кращу роботу.
Найцікавішою є третя сторона Зейкана. Він був поетом, який у шкільні роки обіцяв багато – принаймні, в жовтні 2021 року, за кілька місяців до початку повномасштабного вторгнення РФ, Зейкан здобув ІІ місце у Національному конкурсі “Шлях розвитку сучасної української культури” зі своєю поетичною збіркою, представляючи Мукачівську середню школу №4. Інформація про це досі з гордістю розміщена на сайті Закарпатської ОВА.

Поетичне спадщина Владислава Зейкана доступна онлайн – у TikTok він створив акаунт, куди викладає свої верлібри та анапести. Там же доступна “монобанка” для збору благодійності на підтримку поета. Не ставимо оцінки його ліриці, залишаючи її на розсуд читача.
Сам Ткаченко пояснив появу Владислава Зейкана в команді тим, що поет, рієлтор і репетитор проходив стажування у КМВА, після чого було вирішено запропонувати йому залишитися. Ймовірно, сам Зейкан був згоден, адже у муніципалітеті непогане матеріальне забезпечення, як у військових, а робота не є такою обтяжливою, як підготовка абітурієнтів до іспитів з історії. А про досвід роботи рієлтором можна не вигадувати – а просто набувати його самостійно.
“Ковчег Ткаченка” та інформація про посилення мобілізації: останні скандали з КМВА
Нагадаємо, про “ковчег Ткаченка” Інформатор повідомляв на початку червня 2025 року. Тоді в Києві виник бурхливий, але короткий скандал, пов’язаний з запитами на призначення. Журналісти-розслідувачі детально проаналізували команду керівника КМВА Тимура Ткаченка, виявивши, що там опинилося місце для надзвичайно токсичних осіб. Йдеться про військового з сумнівною репутацією, близького до Вадима Столара, колишнього депутата Київради, та інших осіб, чия біографія викликає питання.
Також ми повідомляли, що Ткаченко спростував інформацію про посилення мобілізаційних заходів в регіоні. Соцмережами розпочалися чутки про нібито посилення мобілізації в Україні, зокрема в Полтаві та Києві. При цьому, мовлячи про столицю, автори постів посилалися на самого Ткаченка, що, ймовірно, стало наслідком нещодавнього скандалу.