Департамент комунальної власності КМДА підготував проєкт рішення Київради, яким міські депутати нададуть дозвіл Дніпровській РДА списати частину майна, яким розпоряджається його управління освіти. Мова про чотири закинуті споруди на території міської гімназії №99, що на вул. Вінстона Черчилля у Києві. Старенькі будиночки початку 90-х років побудови нині ніяк не використовуються, і потреби в них вже немає.

Про дозвіл на списання чотирьох споруд йдеться у проєкті рішення, що виклали днями на сайті Київради. Його пропонує депутатам Департамент комунальної власності КМДА, після того, як до цього підрозділу звернулося управління освіти Дніпровської РДА. У документі зазначено, що техпаспорт на одну з будівель навіть відсутній – ймовірно, його було втрачено. А усі споруди є аварійно небезпечними – це, в принципі, підтверджують чорно-білі розмиті світлини, якими підкріплено звернення.

Три споруди з чотирьох є господарськими будівлями – на 140, 56 та 24 “квадрати”. А четверта – гараж на 70 кв.м. Зазначена також формальна балансова вартість усіх будівель, вона становить загалом 55,8 тис грн. Втім, зауважено також, що усю вартість будиночки вже втратили – згідно з документацією, усі чотири споруди звели у 1993 році, і вони вже не становлять жодної цінності.

Згідно з актом про обстеження технічного стану усіх будівель, вони є старими, напівзруйнованими, з відсутніми вікнами та дверями. Цегляна кладка в них розвалена, дерев’яні елементи – “зогнили та попадали”, і навіть фундаменти частково зруйновані.

“Після демонтажу споруд на їх місці планується прокласти доріжки та облаштувати газони та квітники”, – зазначила керівниця управління освіти Дніпровської РДА Наталія Іваніна у довідці про земельну ділянку.

Київрада визначила розміри допомоги киянам, постраждалим від бомбардувань, і призначила Морті допомагати ветеранам

Нагадаємо, Інформатор писав про те, що Київрада у четвер, 15 травня, призначила Станіслава “Морті” Риженкова своїм Уповноваженим з прав ветеранів. Це нова для столиці посада, і вона буде важливим елементом з моніторингу й дотримання прав киян, хто є чи був захисником України, та членів їхніх сімей у випадку, якщо ветеран загинув. Сам Риженков знає про підтримку на власному досвіді, адже був бійцем “Азову”, обороняв Маріуполь і навіть пройшов полон у Оленівці.

Також ми розповідали, що депутати міськради ухвалили зрештою нові заходи соціальної підтримки мешканців столиці, чиї домівки постраждали від ворожих атак. Це сталося після того, як владу столиці розкритикували за провал з організацією допомоги і розселення киян, зокрема з будинку у Святошині, постраждалих від масованої атаки 24 квітня. Нині кияни можуть розраховувати на отримання 40 тис грн одноразово та 20 тис грн щомісячно впродовж року – на оренду житла.

Джерело

Від admin

З приводу питань по сайту та реклами звертайтесь на info@lybid34.kiev.ua | Увага! Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщений контент на сайті, весь контент було взято з відкритих джерел.