Про це інформує NV.

«Пам’ятаю одну викладачку англійської, яка заявила, що вона з Росії, і почала говорити про “велику Росію”. Я була на першій парті і прямо відповіла їй: “Якщо ви з Росії — вирушайте туди. Нащо ви тут?». Розпочалася дискусія. Частина групи стала на її сторону, і я залишилася одна проти всіх. Тоді не було надії на позитивну комунікацію. Згодом я вирішила припинити спілкування з тими, хто радів приходу Росії. Для мене ці люди перестали існувати. Я не хочу навіть згадувати про них», — поділилася Колб.

Марина також розповіла про свій виїзд з Криму: «Так, ми залишилися, бо потрібно було забрати документи з університету. Ми з Надією вчилися на бюджеті, були одними з найкращих студенток. Але коли прийшли за документами — відчувалася напруга і недовіра. На нас дивилися косо. Здається, я навіть доходила до ректора, і хтось із працівників дозволив собі жарт на тему Росії. Я намагалася не реагувати і просто отримати документи, щоб зникнути звідти. Я більше не хотіла повернутися»,

Протягом виїзду з Криму виникали постійні труднощі.

«Батьки залишилися в Криму, а ми з Надією вже навчалися у Львові, тому поверталися додому лише на канікули. І щоразу, коли виїжджали назад, нас зупиняли на адмінмежі, перевіряли документи, ставили запитання: чому їдемо, чому не беремо російське громадянство, чому не вчимося в Криму, що ж у Львові такого кращого? Ми відповіли чесно: ми — громадянки України, нам не потрібне російське громадянство, і справді у Львові краще. І кожного разу, коли перетинали адмінмежу та опинялися вже на українській території — ставало легше. Навіть дихати ставало інакше», — додала спортсменка.

Під час пандемії COVID-19 сестри Колб повернулися до Криму. Але з початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну тенісистка разом із родиною переїхала до Латвії.