На Київщині було встановлено групу ділків, що заробляла мільйони на фальсифікованій каві. Вони пакували та продавали її у промислових масштабах, здійснюючи як оптовий, так і роздрібний продаж. Навіть після проведених обшуків та вилучення обладнання і продукції, злочинне виробництво продовжувало функціонувати.

Детективи Бюро економічної безпеки у співпраці з прокуратурою та поліцією викрили організовану групу, яка налагодила виготовлення підробленої кави на Київщині у великих обсягах. За даними Бюро, у прибутковому бізнесі брали участь шість осіб — організатор та п’ятеро його спільників. Вони без жодних ліцензій та угод на використання торговельних марок організували виробництво фальсифікату у складських приміщеннях.

Контрафакт продавали під виглядом продукції відомих світових брендів. Реалізація відбувалася через інтернет, логістичні компанії, роздрібні торгові точки та ринки по всій Україні. Всього, за оцінками слідства, група легалізувала понад 122 млн грн, отриманих злочинним шляхом.

Під час проведених обшуків правоохоронці вилучили обладнання для виробництва та фасування, поліграфічну техніку, готівку, комп’ютери, мобільні телефони, документи та чорнові записи. Також у зловмисників виявили одинадцять елітних автомобілів, серед яких Maserati Quattroporte, Mercedes-Benz S 65, Dodge Charger та Chevrolet Corvette. І, як стало відомо, це не перша спроба зупинити підпільну кавову фабрику.

“Раніше детективи БЕБ разом з оперативниками Кіберполіції проводили обшуки на одному з виробництв згаданої мережі. Тоді було вилучено майно, включаючи обладнання та готову продукцію на суму понад 20 млн грн. Однак, за ухвалою суду частину вилученого повернули власникам, що дозволило підозрюваним знову відновити нелегальну діяльність”, – зазначають у БЕБ.

На даний момент злочинцям інкримінують незаконне використання знаків для товарів і послуг, а також легалізацію майна, здобутого злочинним шляхом. Триває досудове розслідування, а до суду подані клопотання про обрання запобіжних заходів для підозрюваних та накладення арешту на їхнє майно.

На Київщині викрили податківця-хабарника, а у столиці – схему з продажу “гуманітарних” авто

Нагадаємо, напередодні Інформатор повідомляв про те, що у Київській області посадовцю податкової інспекції було оголошено про підозру у систематичному отриманні хабарів від підприємців. За 1 тис. доларів він обіцяв сприяння з отриманням ліцензій та мінімальними штрафами під час перевірок. Крім того, він обіцяв невтручання податківців у роботу підприємств та навіть пропонував допомогу в отриманні ліцензій на торгівлю підакцизними товаром.

Також ми розповідали, що у столиці Нацполіція викрила нову схему продажу гуманітарних автівок, призначених для військових. Цього разу масштаби вражали – протягом двох років підозрювані, чоловік та жінка, ввезли в Україну щонайменше 200 автомобілів. Правоохоронці затримали кримінальну парочку “на гарячому”, здійснивши контрольну закупівлю мікроавтобуса Ford Transit та позашляховика Mitsubishi Pajero, які були оцінені в 17 тисяч доларів.

Від admin

З приводу питань по сайту та реклами звертайтесь на info@lybid34.kiev.ua | Увага! Адміністрація сайту не несе відповідальності за розміщений контент на сайті, весь контент було взято з відкритих джерел.