У Києві 169 квартир у новобудові опинилися під загрозою відключення електроенергії через дії забудовника, який, за попередніми даними, не виконав технічні умови та залишив будинок на тимчасовому підключенні до мережі. Про це повідомив Омбудсман України Дмитро Лубінець.

У результаті багатоповерхівку було відключено від електропостачання.

За словами Лубінця, до Офісу Омбудсмана звернулася голова ОСББ, після чого відбулося оперативне втручання, і електропостачання в будинку було відновлене.

«Люди знову зі світлом, однак проблема є системною», — зазначив Лубінець.

Він наголосив, що тисячі мешканців новобудов по всій Україні й надалі стикаються з подібними випадками, опиняючись у суперечці між забудовниками та енергетичними компаніями, а іноді вимушені платити за комерційними тарифами.

За словами Омбудсмана, Офіс розпочав моніторинг ситуації в Києві, Київській області, а також у Дніпрі, Одесі та Львові. Готуються також пропозиції щодо змін у законодавстві, щоб уникати подібних інцидентів надалі.

Раніше повідомлялося, що у Києві колишньому начальнику Управління освіти Солом’янської РДА повідомили підозру у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі електричної енергії для освітніх закладів району.

Фото: Офіс Омбудсмана

Створено за матеріалами: kyivschina24.com

Від Олександр

Журналіст, редактор lybid34.kiev.ua