У вівторок, 13 січня, у Києві запроваджуватимуть екстрені й стабілізаційні відключення електропостачання. Про це повідомляють у ДТЕК.

Енергетики працюють цілодобово над ремонтом об’єктів енергопостачання. Через ці роботи у всіх районах міста й надалі можливі тривалі перерви з електропостачанням.

Екстрені відключення

Протягом доби на Лівому березі та в окремих частинах Правого берега очікуються екстрені відключення електроенергії:

На Лівому березі, а також у Голосіївському і Печерському районах відключення мають екстрений характер. Житлові приміщення можуть отримувати електроенергію 3–5 годин на добу й залишатися без неї 7–12 годин, — повідомили в ДТЕК.

Це означає, що попередні стабілізовані графіки відключень тимчасово не діють. Більшу частину доби у багатьох будинках не буде електропостачання.

Графік відключень

Інформація про відключення

Звернення до споживачів

Графіки відключень у Києві змінюються щодня, а стан енергетичної системи залишається критичним. У зв’язку з цим фахівці ДТЕК закликають постійно перевіряти оновлення на офіційному сайті та в соціальних мережах:

У разі змін ми оперативно інформуватимемо вас у нашому Telegram-каналі. Підписуйтеся та обов’язково поділіться цією інформацією з рідними та друзями, — додали енергетики.


Створено за матеріалами: 44.ua

Від Олександр

Журналіст, редактор lybid34.kiev.ua