Зміст:
У вівторок, 13 січня, у Києві запроваджуватимуть екстрені й стабілізаційні відключення електропостачання. Про це повідомляють у ДТЕК.
Енергетики працюють цілодобово над ремонтом об’єктів енергопостачання. Через ці роботи у всіх районах міста й надалі можливі тривалі перерви з електропостачанням.
Екстрені відключення
Протягом доби на Лівому березі та в окремих частинах Правого берега очікуються екстрені відключення електроенергії:
На Лівому березі, а також у Голосіївському і Печерському районах відключення мають екстрений характер. Житлові приміщення можуть отримувати електроенергію 3–5 годин на добу й залишатися без неї 7–12 годин, — повідомили в ДТЕК.
Це означає, що попередні стабілізовані графіки відключень тимчасово не діють. Більшу частину доби у багатьох будинках не буде електропостачання.


Звернення до споживачів
Графіки відключень у Києві змінюються щодня, а стан енергетичної системи залишається критичним. У зв’язку з цим фахівці ДТЕК закликають постійно перевіряти оновлення на офіційному сайті та в соціальних мережах:
У разі змін ми оперативно інформуватимемо вас у нашому Telegram-каналі. Підписуйтеся та обов’язково поділіться цією інформацією з рідними та друзями, — додали енергетики.
Створено за матеріалами: 44.ua