Корупція на Київщині. Викрито схеми на 468 млн грн, 42 посадовцям оголосили підозру
У Київській області виявили масштабні зловживання серед державних посадовців, що призвели до збитків, що перевищують 468 мільйонів гривень. Фото: ОГПУ Згідно з інформацією Генерального прокурора України Руслана Кравченка, 42 особи…