У Києві патрульні врятували жінку, яка перебувала в критичному емоційному стані і могла завдати собі шкоди. Про це повідомили в патрульній поліції Києва.

До правоохоронців надійшло повідомлення від мешканців будинку про жінку у важкому психологічному стані. На місце події оперативно прибули патрульні, які розпочали спілкування з громадянкою, намагаючись заспокоїти її, встановити контакт та надати емоційну підтримку.

Завдяки спокійному підходу, витримці та професійним діям інспекторки Ірини Олеськів вдалося налагодити довірливу розмову з жінкою. Поступово патрульній вдалося наблизитися й скористатися моментом, щоб перевести її в безпечне місце.

Після цього жінка погодилася спуститися вниз. Поліцейські надали їй необхідну домедичну допомогу та передали медикам, які згодом госпіталізували громадянку для подальшого огляду й допомоги.

У патрульній поліції зазначили, що завдяки професіоналізму, рішучості, людяності та небайдужості правоохоронців вдалося зберегти людське життя.

Окрім того, у Святошинському районі патрульні запобігли трагедії та врятували жінку, яка опинилася у небезпечній ситуації. Напередодні до поліції надійшло повідомлення про громадянку, яка перебувала на балконі 11-го поверху однієї з багатоповерхівок і могла наражати себе на небезпеку.

Фото: патрульна поліція Києва

Створено за матеріалами: kyivschina24.com

Від Олександр

Журналіст, редактор lybid34.kiev.ua