Зміст:
У Києві викрили колишню посадовицю КМДА, яку підозрюють у систематичному отриманні хабара за погодження дозволів на рекламні конструкції.
Правоохоронці повідомили про підозру експрацівниці Київської міської державної адміністрації. За версією слідства, вона регулярно отримувала неправомірну вигоду за сприяння в оформленні та погодженні дозвільних документів на розміщення зовнішньої реклами в столиці.
Як діяла схема
Слідство встановило, що підозрювана, працюючи головною спеціалісткою одного з відділів Департаменту містобудування та архітектури КМДА, відповідала за розгляд і узгодження документів на встановлення рекламних конструкцій у Києві.
До посадовиці звернувся представник приватного підприємства, який супроводжував оформлення дозволів для низки суб’єктів господарювання. За пришвидшення процедури та безперешкодне погодження документів, за даними слідства, вона вимагала та отримувала неправомірну вигоду.
«За безперешкодне погодження документів і прискорення їх оформлення посадовиця, як стверджують слідчі, вимагала від заявника неправомірну винагороду», — зазначено в матеріалах провадження.
Як відбувалося отримання коштів
За інформацією правоохоронців, кошти перераховувалися на банківську картку, оформлену на чоловіка підозрюваної, який, за даними слідства, не усвідомлював протиправного характеру цих надходжень.
Слідчі задокументували кілька епізодів переказів. Загальна сума неправомірних вигод становить понад 64 000 гривень.
Хто викрив схему
Корупційну схему викрили слідчі Головного управління Національної поліції в місті Києві разом із співробітниками Служби безпеки України за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.
Що загрожує підозрюваній
Правоохоронці повідомили 33-річній експосадовиці про підозру за частиною 1 статті 368 Кримінального кодексу України — одержання службовою особою неправомірної вигоди, пов’язаної з використанням службового становища.
Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до чотирьох років із додатковим обмеженням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Коротко про справу
- колишню посадовицю КМДА підозрюють у отриманні хабарів за погодження дозволів на рекламу;
- коштів надходило на картку, оформлену на її чоловіка;
- задокументовано кілька епізодів передачі грошей;
- загальна сума перевищує 64 000 гривень;
- розслідування здійснюють поліція Києва, СБУ та прокуратура.
Розслідування триває: правоохоронці продовжують встановлювати всі обставини можливої корупційної схеми.
Створено за матеріалами: 44.ua