У Києві триває надзвичайна ситуація в енергетиці — інформують у ДТЕК.

У столиці оголошено повний блекаут і триває енергетична криза. Наприкінці тижня фахівці ДТЕК продовжують посилювати аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених об’єктах електропостачання, щоб якнайшвидше відновити подачу енергії мешканцям.

“Працюємо безперервно, щоб ліквідувати наслідки обстрілів”, — повідомляють у компанії.

Інтервали відключень

Станом на суботу, 17 січня, по всьому місту введені екстрені відключення електроенергії. Це означає, що звичні графіки від ДТЕК наразі не застосовуються. Водночас у компанії підкреслюють: у більшості будинків світло вмикають принаймні на три години щодня.

“Орієнтовно ситуація така: близько 3 годин зі світлом і приблизно 10 годин — без”, — додають енергетики.

Важливо знати

Ситуація в енергетиці столиці залишається динамічною і може змінюватися згодом. Навіть у межах надзвичайного режиму інтервали без електропостачання можуть як збільшуватися, так і скорочуватися. Через це фахівці радять регулярно перевіряти оновлення офіційних повідомлень та сторінок у соціальних мережах.

“Енергосистема працює в аварійному режимі, тому години зі світлом можуть змінюватися”, — зазначають у компанії.

Енергетика Києва в аварійному стані: які діють інтервали відключень світла, фото-1

Енергетики також надали практичні рекомендації, як діяти під час тривалого відключення електроенергії:

  • Якщо за вашою адресою немає електропостачання понад 12 годин — ймовірно, сталася локальна аварія;
  • Перевірте інформацію через чат-бот або на офіційних ресурсах, чи зафіксовано аварію;
  • Якщо про аварію немає даних, зверніться до ЖЕКу або ОСББ — вони зможуть перевірити внутрішні мережі й, за потреби, подати заявку на усунення проблеми.


Створено за матеріалами: 44.ua

Від Олександр

Журналіст, редактор lybid34.kiev.ua