У регіоні триває масштабне відновлення дорожньої мережі. На балансі області знаходиться понад 6,3 тисячі кілометрів доріг обласного значення, і цього року на їх утримання виділено рекордні 700 млн грн — майже вдвічі більше ніж торік. Після закінчення зимового періоду основну увагу зосереджують на усуненні аварійної ямковості: вже ліквідовано близько 25 тисяч квадратних метрів ям, що становить близько 10% від річного плану. Про це повідомив начальник КОВА Микола Калашник.
У громадах працюють 20 дорожніх бригад. З приходом стабільнішої погоди роботи вийшли на більш інтенсивний рівень: проводять ремонти гарячою асфальтобетонною сумішшю ділянок площею до тисячі квадратних метрів, оновлюють дорожні знаки і розмітку, очищують узбіччя та прибирають сухостої.

Особливий акцент роблять на мостах. У 2025 році відновили два ключові мостові переходи — через річку Здвиж на трасі Гостомель — Берестянка — Мирча та через річку Трубіж на дорозі Калита — Бервиця. На 2026 рік заплановано капітальний ремонт ще трьох мостів: через річку Ірпінь на дорозі Яблунівка — Перевіз, у Лебедівці Вишгородського району та на ділянці Васильків — Княжичі — Лука — Гореничі. На ці роботи передбачено понад 189 млн грн.
Окремо громади отримали понад 570 млн грн на ремонт комунальних доріг. Це дає змогу паралельно відновлювати як великі транспортні артерії, так і місцеві шляхи, що пов’язують села й невеликі населені пункти.
Головна мета робіт — системне відновлення дорожньої інфраструктури регіону. Це важливо не лише для комфортного й швидкого пересування, а й для безпеки водіїв та пішоходів, стабільної роботи економіки й доступності громад. Роботи тривають, і область поступово приводить дороги до належного стану, щоб кожен кілометр був надійним та безпечним.

Раніше повідомлялося про те, що у Вишгородському районі триває капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі С100820 /Київ – Вишгород – Десна – Чернігів/ – Лебедівка.
Фото: Микола Калашник
Створено за матеріалами: kyivschina24.com