Зміст:
У понеділок, 23 лютого, у Київській області очікуються позапланові відключення електроенергії. Інформацію оприлюднила місцева районна державна адміністрація.
Стан енергопостачання залишається нестабільним. На початку наступного тижня в окремих районах Київщини протягом тривалого часу не буде електрики. Передбачувана тривалість відключень — близько 8 годин.
Район, де планують відключення
Незабаром бригади енергетиків вийдуть на роботи у передмістя Києва. Ремонтні заходи триватимуть майже добу — впродовж дня сотні помешкань залишаться без централізованого електропостачання. Індивідуальні графіки від ДТЕК у цей час не будуть діяти:
“У Бучанській громаді відбудуться планові відключення електроенергії”, — зазначили в Бучанській районній адміністрації.
Причина
Після ракетного удару, що стався 22 лютого, на Київщині зросла потреба в електроенергії через появу нових пошкоджень в електромережах. Це спричинило дефіцит напруги й додаткові аварійні ситуації.
Для усунення виявлених ушкоджень бригади енергопостачальної компанії виконуватимуть ремонтні роботи, а також перевірятимуть і посилюватимуть надійність ключових елементів інфраструктури:
“Київські регіональні електромережі проводитимуть профілактичні роботи. Ці заходи спрямовано на підвищення надійності електропостачання та запобігання аваріям”, — пояснили у місцевій адміністрації.

Адреса й дата
Планові відключення та ремонтні роботи відбудуться за наступним графіком:
- 23 лютого з 10:00 до 18:00
- Буда-Бабинецька, вул. Незалежності, 75/1
Звернення до споживачів
У зв’язку з виникненням аварійних відключень представники місцевої адміністрації закликають мешканців врахувати зміни в графіках. Рекомендують не перевантажувати внутрішню електромережу та підготувати альтернативні джерела живлення:
“Просимо мешканців з розумінням поставитися до тимчасових незручностей”, — звернулися до місцевих жителів представники адміністрації.
Створено за матеріалами: 44.ua