Угоди укладені під час Конференції з відновлення України у Гданську

Бучанська громада офіційно підписала угоди про партнерство та побратимство з чеським містом Челаковіце й із Чорнобаївською громадою Херсонщини, про це повідомив міський голова Анатолій Федорук.

«Ми уклали угоду про побратимство з містом Челаковіце, яке розташоване неподалік Праги. З мером Йозефом Патеком домовилися розвивати співпрацю в галузях освіти, культури та обміну практичним досвідом між нашими громадами.

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» також підписали угоду з Чорнобаївською громадою Херсонщини. З начальником районної військової адміністрації Ігорем Дударем погодили спільну роботу й подальшу координацію дій та підтримку взаємодії між нашими громадами», — зазначив Федорук.

Створено за матеріалами: hronikers-kyiv.com

Від Олександр

Журналіст, редактор lybid34.kiev.ua