У Святошинському районі столиці рятувальники ліквідували пожежу в житловому будинку на вулиці Чорнобильській. Про це повідомляє ДСНС Києва.
Повідомлення про загоряння надійшло до Служби порятунку о 13:33. За попередньою інформацією, вогонь виник на балконі квартири на восьмому поверсі 15-поверхового будинку та поширився на одну з кімнат.
Під час гасіння рятувальники евакуювали жінку, яка перебувала в квартирі. Її передали медикам для надання необхідної допомоги та огляду.

Пожежу локалізували та повністю ліквідували о 14:13. Вогонь охопив близько 35 квадратних метрів житлової площі. Причини займання наразі встановлюють фахівці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Дарницькому районі столиці 12 лютого сталася пожежа на станції технічного обслуговування. Повідомлення про загоряння на вулиці Гліба Бабича надійшло до рятувальників о 12:46.
Читайте також: Діти навчатимуться захищати себе: у школі на Бориспільщині відкрито Клас безпеки
Фото: ДСНС Києва
Створено за матеріалами: kyivschina24.com