Печерська окружна прокуратура звернулася до Печерського районного суду міста з клопотанням про арешт земельної ділянки та будівлі колишнього училища зв’язку 1930-х років за адресою вулиця Князів Острозьких, 43/11, а також техніки, що знаходиться на території об’єкта. Про це повідомив громадський активіст Дмитро Перов.

За його інформацією, Департамент територіального контролю міста призупинив будівельні роботи на цьому об’єкті через відсутність у забудовника необхідного будівельного паспорта та через порушення, пов’язані з огородженням будмайданчика.

Перов додає, що після зупинки робіт забудовник нібито намагається вивезти уламки зруйнованої частини історичної споруди училища зв’язку, які можуть становити речові докази у провадженні. Місцеві мешканці, за його словами, намагаються перешкодити вивезенню цих матеріалів.

Біля об’єкта також відбулася акція за участі представників громадських ініціатив: активісти закликали зберегти історичну споруду і не допустити її подальшого руйнування. Учасники протесту звернулися до міської влади з вимогою захистити пам’ятку, наголошуючи, що «місто належить містянам, а не забудовникам».

Раніше повідомлялося, що новий будівельний скандал у самому серці столиці набуває загрозливих масштабів. Зведення торгово-розважального центру безпосередньо на Хрещатику вже спричинило аварійний стан двох суміжних житлових будинків сталінської епохи. Ситуація розвивалася настільки швидко, що за лічені тижні, в той час як будівельники демонтували перші два надземні поверхи торгової споруди, конструкції історичних багатоповерхівок зазнали помітної деформації й почали нахилятися одна до одної.

Фото: надано у матеріалі

Створено за матеріалами: kyivschina24.com

Від Олександр

Журналіст, редактор lybid34.kiev.ua