Територіальне управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у місті Києві повідомляє, що підприємство, яке спеціалізується на реалізації нафтопродуктів, повністю відшкодувало завдані державному бюджету збитки, — інформує пресслужба відомства.

У ході слідства встановлено, що посадова особа товариства свідомо не відобразила у податковій звітності частину доходів, отриманих від господарської діяльності. Кошти надходили від контрагентів на банківські рахунки підприємства, але не були враховані при визначенні податкових зобов’язань з податку на прибуток, — йдеться у повідомленні.

Детективи БЕБ повідомили про підозру директора підприємства. Під час досудового розслідування завдані державі збитки в повному обсязі були відшкодовані — мова йде про 17,3 млн грн податку на прибуток.

Наразі до суду скеровано клопотання про звільнення цієї особи від кримінальної відповідальності відповідно до вимог ч. 4 ст. 212 КК України у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків.

Створено за матеріалами: hronikers-kyiv.com

Від Олександр

Журналіст, редактор lybid34.kiev.ua