Зміст:
У столиці запровадили зміну в порядку оповіщення про загрозу в небі. Інформацію надає поліція Києва.
Правоохоронні органи використовуватимуть гучномовці після запуску сигналу “Повітряна тривога” у тих випадках, коли в місті відбуваються відключення електропостачання:
“Столична поліція інформуватиме мешканців міста про сигнал повітряної тривоги під час відключень електроенергії”, – повідомляє поліція Києва.
Важливо знати
У поліції Києва пояснили, як працюватиме новий порядок оповіщення:
- Правоохоронці інформуватимуть громадян про оголошення повітряної тривоги в ті періоди, коли немає електропостачання і традиційні системи оповіщення можуть бути неефективними;
- Для підвищення надійності оповіщення поліцейські дублюватимуть сигнали “Повітряна тривога” та “Відбій повітряної тривоги” через гучномовні установки;
- Оповіщення обов’язково здійснюватимуть під час патрулювання житлових районів та в місцях масового скупчення людей.

Посилення контролю після обстрілів
Нагадаємо, що у зв’язку з тривалими вимкненнями електропостачання та погіршенням погодних умов підрозділи поліції Києва працюють у посиленому режимі:
- підрозділи працюють у підвищеному режимі;
- збільшено кількість патрулів у районах, які найбільше постраждали від ворожих обстрілів.
Звернення до киян
У зв’язку з активізацією атак противника та подовженням тривалості повітряних тривог правоохоронці закликають суворо дотримуватися правил безпеки: уважно стежити за оголошеннями та відбоями про загрозу в повітрі:
“Просимо відповідально реагувати на сигнал повітряної тривоги та при отриманні оповіщення негайно прямувати до найближчого укриття”, – наголошує поліція Києва
Створено за матеріалами: 44.ua