У Києві до суду направили обвинувальний акт проти 21-річного місцевого мешканця, який підпалив поштомат «Укрпошти», будучи переконаним, що виконує завдання співробітників Служби безпеки України. Про це повідомили у пресслужбі Київської міської прокуратури.
За даними слідства, молодий чоловік познайомився з дівчиною в інтернеті та домовився про особисту зустріч. Згодом йому зателефонував невідомий, який представився співробітником СБУ і повідомив, що дівчину нібито затримано як диверсантку.
Псевдоспівробітник СБУ переконав хлопця «допомогти слідству». Спочатку йому доручили спостерігати за одним із відділень «Укрпошти», а згодом дали так зване «завдання» — підпалити поштомат біля будівлі.
Переконаний, що таким чином сприяє викриттю нібито зрадника, який працює у відділенні пошти, хлопець уночі вчинив підпал поштомата.
Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України — умисне пошкодження майна шляхом підпалу. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.
Нагадаємо, раніше повідомляли, що суд визнав винним 33-річного киянина, який підпалював релейні шафи в столиці за завданням російських спецслужб. Зловмисник отримав 15 років ув’язнення з конфіскацією майна та зобов’язанням відшкодувати майже 1 млн грн шкоди.
Читайте також: На Київщині виявили незаконну вирубку дерев у заповідній зоні
Фото: колаж, поліція Києва
Створено за матеріалами: kyivschina24.com