У Києві до суду скеровано справу щодо 37‑річного чоловіка, якого підозрюють у привласненні понад 2,5 млн грн, отриманих під час продажу чужих автомобілів. За даними слідства, він під виглядом допомоги в реалізації транспортних засобів заволодівав коштами їхніх власників.
Правоохоронці задокументували два епізоди подібної схеми. За версією слідства, спочатку підозрюваний пообіцяв знайомому допомогти продати Jeep Cherokee. Після оформлення угоди він отримав від покупця майже 19 тисяч доларів, але не передав ці кошти власнику автомобіля.
Під час досудового розслідування виявили ще один аналогічний випадок. За інформацією слідчих, чоловік знайшов покупця на Mercedes C300, взяв участь в оформленні документів і отримав за авто 43 тисячі доларів, які також привласнив.
Загальна сума завданих потерпілим збитків перевищила 2,5 млн грн.
Досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Підозрюваному інкримінують шахрайство, вчинене в особливо великих та великих розмірах в умовах воєнного стану, а також незаконне заволодіння транспортним засобом. Санкції статей передбачають до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Раніше повідомляли, що у Києві затримали 25‑річного чоловіка, який скоїв грабіж квартири та розбійний напад у Печерському і Голосіївському районах.
Фото: Національна поліція
Створено за матеріалами: kyivschina24.com