До приїзду лікарів правоохоронці безперервно перебували поруч із чоловіком
У центрі Києва працівники поліції надали невідкладну домедичну допомогу 50-річному чоловікові, який раптово знепритомнів і впав посеред вулиці, повідомляє пресслужба поліції.
Під час патрулювання та забезпечення публічної безпеки в центральній частині міста оперативник Шевченківського управління поліції Олександр Гавриш та офіцер Національної академії внутрішніх справ Дмитро Маргара помітили перехожого, що сидів на лавці та раптово знепритомнів, після чого впав на землю.
“Поліцейські негайно підбігли до постраждалого, оцінили його стан та забезпечили прохідність дихальних шляхів за допомогою спеціального повітроводу. Вони також зупинили кровотечу і одночасно викликали бригаду швидкої медичної допомоги. До приїзду лікарів правоохоронці безперервно перебували поруч із чоловіком, контролюючи його життєві показники”, — повідомили в поліції.
Створено за матеріалами: hronikers-kyiv.com