У Михайлівці‑Рубежівці завершується підготовка до відкриття стаціонарного терапевтичного та паліативного відділення КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецька. Новий медичний підрозділ працюватиме для внутрішньо переміщених осіб, мешканців Торецької громади та жителів Київської області. Про це повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський.
Проєкт реалізовано в рамках партнерства Ірпінської та Торецької громад після підписання меморандуму про співпрацю. На звернення Торецької громади щодо підтримки релокованого медичного закладу Ірпінська громада надала для нього приміщення в Михайлівці‑Рубежівці, яке тривалий час не експлуатувалося та потребувало капремонту.
Наразі основні ремонтні та відновлювальні роботи вже виконані. Наступні кроки — облаштування безбар’єрного доступу для пацієнтів і отримання необхідної медичної ліцензії. Після цього відділення зможе приймати перших пацієнтів.
У новому підрозділі надаватимуться послуги довготривалого лікування, паліативного догляду та медичної підтримки пацієнтів із хронічними захворюваннями, що сприятиме підвищенню якості медичного обслуговування в громаді.
Олександр Пащинський наголосив, що реалізація цього проєкту — приклад ефективної співпраці між громадами. Завдяки спільним зусиллям вдалося підтримати релокований медзаклад, допомогти людям, які через війну були вимушені залишити свої домівки й робочі місця, а також створити нову медичну інфраструктуру для громади. Він висловив подяку старості Михайлівки‑Рубежівки Катерині Пасюк, директору КНП «Ірпінська центральна міська лікарня» Антону Довгополу, депутату Андрію Помазану та всім, хто долучився до реалізації ініціативи.

Фото: Олександр Пащинський.
Створено за матеріалами: kyivschina24.com