У ніч на 23 червня в Броварах зафіксували масштабне загоряння комунального майна: на території одного мікрорайону майже одночасно спалахнули сміттєві контейнери на шести різних точках. Така скупченість осередків дає підстави вважати подію навмисним підпаленням, про що повідомив міський голова Ігор Сапожко.
Вогнища займання були зосереджені в межах кількох кварталів — п’ять випадків зафіксували на бульварі Незалежності, ще один стався на вулиці Героїв УПА. Через близьке розташування контейнерів і практично одночасний початок пожеж версія про випадкове самозаймання чи недбалість наразі виглядає малоймовірною.
Офіційні заяви про пошкодження комунального майна вже подано до поліції. На місцях працюють профільні служби, які встановлюють точну кількість знищених і пошкоджених пластикових та металевих баків і підраховують обсяг матеріальних збитків, завданих міському бюджету.
Комунальні служби та місцева влада висловлюють рішуче обурення такими діями. У складний для країни час, коли кожна бюджетна гривня має спрямовуватися на підтримку життєдіяльності та обороноздатності, бездумні акти вандалізму наносять прямий збиток громаді. Правоохоронці звертаються до броварчан, які можуть володіти інформацією про підозрілих осіб або мають записи з камер відеоспостереження чи автомобільних реєстраторів у цьому районі, передати ці дані поліції для якнайшвидшого встановлення та затримання винних.

Також повідомлялося, що на Броварщині сталася пожежа в житловому будинку, яка забрала життя жінки. 02 травня о 04:36 до Служби порятунку Броварського району надійшло повідомлення про загоряння приватного будинку в селі Княжичі на вулиці Героїв України. Під час ліквідації вогню рятувальники виявили всередині будівлі тіло загиблої мешканки 1984 року народження.
Фото: Ігор Сапожко
Створено за матеріалами: kyivschina24.com