Зміст:
На Лівому березі Києва виникли транспортні обмеження. Про це повідомляє керівник Дарницької ОВА Олександр Ковтунов.
У перші весняні дні в столиці триває відлига — лід та сніг швидко тануть, унаслідок чого на вулицях з’являються тимчасові підтоплення та іноді аварійні ситуації. Один із таких випадків стався у мікрорайоні Осокорки.
Адреса, де зараз складно проїхати
За словами керівника місцевої РДА, нещодавно виявилися проблеми з підтопленням на одній із вулиць Дарницького району:
“Після зими у приватному секторі Осокорків по вулиці Олімпія Галика виникла проблема: на проїжджій частині утворилося значне скупчення води, яка не сходила природним шляхом”, — повідомив керівник Дарницької ОВА Олександр Ковтунов.
Великий об’єм води довго не відводився, тому рух транспорту частково заблокувався — автівки наче “пливли” вулицею і місцями не могли продовжити рух через велику глибину затоплення:
“Це суттєво ускладнювало рух транспорту та створювало незручності для мешканців мікрорайону”, — додав він.


Боротьба зі стихією: що тут відбувається
- Працівники КП ШЕУ Дарницького району оперативно виїхали на місце для ліквідації наслідків підтоплення.
- Фахівці виконують роботи з відведення води та забезпечення безпеки на проїжджій частині.
- Керівництво району контролює перебіг робіт, щоб якнайшвидше відновити вільний проїзд для транспорту.
Просимо врахувати тимчасові обмеження руху та, за можливості, планувати поїздки з урахуванням об’їзних маршрутів.
Створено за матеріалами: 44.ua