На Лівому березі Києва виникли транспортні обмеження. Про це повідомляє керівник Дарницької ОВА Олександр Ковтунов.

У перші весняні дні в столиці триває відлига — лід та сніг швидко тануть, унаслідок чого на вулицях з’являються тимчасові підтоплення та іноді аварійні ситуації. Один із таких випадків стався у мікрорайоні Осокорки.

Адреса, де зараз складно проїхати

За словами керівника місцевої РДА, нещодавно виявилися проблеми з підтопленням на одній із вулиць Дарницького району:

“Після зими у приватному секторі Осокорків по вулиці Олімпія Галика виникла проблема: на проїжджій частині утворилося значне скупчення води, яка не сходила природним шляхом”, — повідомив керівник Дарницької ОВА Олександр Ковтунов.

Великий об’єм води довго не відводився, тому рух транспорту частково заблокувався — автівки наче “пливли” вулицею і місцями не могли продовжити рух через велику глибину затоплення:

“Це суттєво ускладнювало рух транспорту та створювало незручності для мешканців мікрорайону”, — додав він.

Боротьба зі стихією: що тут відбувається

  • Працівники КП ШЕУ Дарницького району оперативно виїхали на місце для ліквідації наслідків підтоплення.
  • Фахівці виконують роботи з відведення води та забезпечення безпеки на проїжджій частині.
  • Керівництво району контролює перебіг робіт, щоб якнайшвидше відновити вільний проїзд для транспорту.

Просимо врахувати тимчасові обмеження руху та, за можливості, планувати поїздки з урахуванням об’їзних маршрутів.


Створено за матеріалами: 44.ua

Від Олександр

Журналіст, редактор lybid34.kiev.ua