На Лівому березі Києва зафіксували перебої з електропостачанням.

Унаслідок знеструмлення частково порушена робота громадського транспорту, а також тимчасово скорочено водопостачання в окремих районах столиці. Комунальні служби вже задіяні для усунення неполадок — про ситуацію інформують “Київводоканал” та моніторингові канали.

Перебої у транспорті та роботі метро

  • Через відсутність електроживлення деякі маршрути наземного електротранспорту у місті працюють з перебоями. Пасажири фіксують затримки в русі трамваїв і тролейбусів.
  • Також тимчасово була зупинена рухома ділянка метро між станціями “Дніпро” та “Лісова”. Наразі поетапне відновлення руху поїздів уже триває.

Проблеми з водопостачанням у кількох районах

У “Київводоканалі” повідомили, що через відключення електроенергії на об’єктах підприємства тимчасово відсутнє водопостачання на Лівому березі столиці, а також у Печерському, Голосіївському, Солом’янському і Святошинському районах.

“Фахівці підприємства вже проводять необхідні ремонтні роботи та докладають усіх зусиль для якнайшвидшого відновлення водопостачання для споживачів. Міські служби запевняють, що роблять усе можливе, аби стабілізувати ситуацію у найкоротші терміни”, — йдеться в повідомленні.

Створено за матеріалами: 44.ua

Від Олександр

Журналіст, редактор lybid34.kiev.ua