Зміст:
Працівники поліції затримали жінку, яка заявляла про намір підірвати приміщення одного з районних управлінь. Інформацію підтверджують у поліції Києва.
Фальшивий виклик
Правоохоронці розпочали перевірку за фактом хибного виклику та погроз — підозрювана є місцевою мешканкою. За версією слідства, жінка телефонувала, погрожуючи влаштувати потужний вибух у будівлі поліції:
“За інформацією слідства, 52-річна мешканка міста звернулась на спецлінію 102 та заявила про намір підірвати гранатою адміністративну будівлю районного управління поліції”, — йдеться в повідомленні поліції Києва.
Надалі перевірка показала: реальної загрози вибуху не виявлено, а також не знайдено жодних доказів наявності вибухових пристроїв чи боєприпасів.

Оперативні дії поліції Києва
- Під час обшуку за місцем проживання жінки не виявлено жодних вибухонебезпечних предметів або інших матеріалів, що могли б становити реальну загрозу;
- У спілкуванні зі слідчими підозрювана не надала жодних обґрунтованих пояснень мотивів свого дзвінка;
- Жінці офіційно повідомлено про підозру. За вчинений злочин їй загрожує покарання — до восьми років позбавлення волі.
Створено за матеріалами: 44.ua