Працівники поліції затримали жінку, яка заявляла про намір підірвати приміщення одного з районних управлінь. Інформацію підтверджують у поліції Києва.

Фальшивий виклик

Правоохоронці розпочали перевірку за фактом хибного виклику та погроз — підозрювана є місцевою мешканкою. За версією слідства, жінка телефонувала, погрожуючи влаштувати потужний вибух у будівлі поліції:

“За інформацією слідства, 52-річна мешканка міста звернулась на спецлінію 102 та заявила про намір підірвати гранатою адміністративну будівлю районного управління поліції”, — йдеться в повідомленні поліції Києва.

Надалі перевірка показала: реальної загрози вибуху не виявлено, а також не знайдено жодних доказів наявності вибухових пристроїв чи боєприпасів.

Скриншот — перевірка повідомлення

Оперативні дії поліції Києва

  • Під час обшуку за місцем проживання жінки не виявлено жодних вибухонебезпечних предметів або інших матеріалів, що могли б становити реальну загрозу;
  • У спілкуванні зі слідчими підозрювана не надала жодних обґрунтованих пояснень мотивів свого дзвінка;
  • Жінці офіційно повідомлено про підозру. За вчинений злочин їй загрожує покарання — до восьми років позбавлення волі.

Створено за матеріалами: 44.ua

Від Олександр

Журналіст, редактор lybid34.kiev.ua