У столиці станом на ранок без теплопостачання залишаються трохи менш як три тисячі багатоповерхових будинків. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.
«За минулу ніч тепло вдалося повернути у 227 житлових будинків», — зазначає мер міста.
Підключення здійснюють вже вдруге — після пошкоджень критичної інфраструктури внаслідок ворожих атак 9 та 20 січня.
Водночас у місті продовжують діяти екстрені відключення електроенергії.
«Комунальні служби та енергетики працюють у цілодобовому режимі, щоб якнайшвидше повернути в оселі киян тепло й світло», — повідомив Віталій Кличко.
Раніше повідомлялося, що у Києві та області продовжує роботу Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій після чергової масованої атаки рф.
Фото:
Створено за матеріалами: kyivschina24.com